

Camping Bella Italia
Gardameer, Peschiera del Garda
Info over camping Bella Italia
Een van de mooiste plekjes op camping Bella Italia is het terras van de pizzeria/Ristorante. Niet alleen vanwege het prachtige panorama over het Gardameer overigens. De pasta en bardolinowijn lijken hier nog heerlijker te smaken. Camping Bella Italia is een grote camping die gekenmerkt wordt door veel water en een vriendelijke atmosfeer.Voorzieningen camping Bella Italia
Camping Bella Italia beschikt over veel sportfaciliteiten, zoals beachvolley, voetbal, basketbal, windsurfen en paraflying. De de jeugd vanaf 16 jaar kan vanaf camping Bella Italia iedere avond in het hoogseizoen met de discobus naar een nabijgelegen discotheek.
In het midden van de camping ligt een winkelcentrum met onder andere een supermarkt, groentekraam en souvenirwinkel. Er zijn twee restaurants op de camping waar u prima kunt eten: het rustieke Corte Riga of Le Terrazze met een prachtig uitzicht over het meer! Een echt Italiaans ijsje kunt u daarna gaan eten bij de ijssalon op Bella Italia!
Waterrecreatie camping Bella Italia
Het vele groen, gevarieerd in soort, zorgt voor schaduw die zeer welkom is aan de zuidoever van het Gardameer. Camping Bella Italia ligt direct aan het Gardameer.Het meer loopt zeer geleidelijk af en veel animatie vindt hieraan plaats. Het internationale animatieteam van camping Bella Italia zorgt ervoor dat u zich geen moment hoeft te vervelen. Het meer wedijvert trouwens met het zwembadcomplex (met kinderbad en glijbaan) in populariteit.
Omgeving Camping Bella Italia
Als de kinderen camping Bella Italia toch een dagje willen verlaten, dan kunt u met z'n allen een keer naar het dichtbij gelegen pretpark Gardaland en het Caneva World Resort. Hier vindt u onder andere een Aquapark en Movieland Studios.
Vanuit camping Bella Italia loopt u zo via de boulevard naar het vissersdorpje Peschiera del Garda met z'n haven en gezellige straatjes met restaurantjes. Het oude vestingstadje Sirmione, gelegen op een schiereiland, is ook zeker een bezoekje waard. Op de camping tenslotte kunt u tickets kopen voor een bezoekje aan de opera in de arena van Verona.
| Van: | 14-4 | 5-5 | 19-5 | 26-5 | 9-6 | 30-6 | 7-7 | 14-7 | 21-7 | 11-8 | 18-8 | 25-8 | 1-9 | 8-9 | 22-9 |
| Tot: | 5-5 | 19-5 | 26-5 | 9-6 | 30-6 | 7-7 | 14-7 | 21-7 | 11-8 | 18-8 | 25-8 | 1-9 | 8-9 | 22-9 | 29-9 |
| Verde | 39 | 33 | 49 | 79 | 122 | 168 | 176 | 179 | 182 | 166 | 146 | 116 | 81 | 44 | 34 |
| Excellent | 42 | 49 | 74 | 109 | 139 | 179 | 199 | 204 | 209 | 189 | 169 | 129 | 93 | 59 | 49 |
| Prijzen in euro per nacht, o.b.v. 4 personen. Toeslag 5e persoon € 3,- per nacht, 6e persoon € 4,- per nacht | |||||||||||||||
Waterrecreatie |
|
Waterrecreatie
|
|
Stranden
|
|
Voorzieningen |
|
Animatie
|
|
Eten en drinken
|
|
Faciliteiten
|
|
Sport en activiteiten
|
|
Winkels
|
|
Sanitaire voorzieningen
|
|
Omgeving |
|
Leuke plaatsjes
|
|
Stacaravan
Verde airco/veranda
- 8.00 x 3.00 m (24 m2)
- 2 slaapkamers, maximaal 6 personen
- gratis airconditioning
- gratis veranda
- hoge koelkast met vriesgedeelte
- incl. dekbedden en kussens
Excellent airco/veranda/TV
- 8.64 x 4.00 m (34,5 m2)
- 3 slaapkamers, maximaal 7 personen
- gratis SAT-TV met Nederlandse zenders (niet op Le Capanne)
- gratis airconditioning (op Ca'Savio € 0,50/uur)
- gratis half overdekte veranda
- hoge koelkast met vriesgedeelte
- incl. dekbedden en kussens
Bezig met het ophalen van prijzen en beschikbaarheid 

























