

Camping Le Val de Bonnal
Jura, Rougemont
Info over camping Le Val de Bonnal
Onze bestemming Le Val de Bonnal is gelegen op een prachtig landgoed van 150 hectare. De bijzonder ruime, grassige staanplaatsen en de prima faciliteiten staan garant voor een heerlijke vakantie voor u en uw kinderen.Voorzieningen camping Le Val de Bonnal
De sfeer op Le Val de Bonnal is heel gezellig. Er is altijd wat te doen. Regelmatig worden leuke activiteiten georganiseerd, zoals een fiets/kano-tocht met picknick. U kunt prima maaltijden nuttigen in het restaurant naast de camping. Vanaf het terras heeft u een mooi uitzicht over het landgoed. In het hoogseizoen wordt twee keer per week disco georganiseerd.
Waterrecreatie camping Le Val de Bonnal
Le Val de Bonnal is een paradijs voor waterliefhebbers. Het zwembadcomplex met rotspartijen en glijbanen staat garant voor vele uren waterplezier. Bovendien zijn op het landgoed maar liefst vier meren. Honden zijn bij de meren helaas niet toegestaan. Het eerste meer leent zich uitstekend voor windsurfen, kanovaren en zwemmen. Bij dit meer is tevens een strand. Twee meren zijn geheel gereserveerd voor vissers. In ruim een uur wandelt u om de vier meren heen. Maar ook fietstochtjes rond de meren en in de omgeving zijn zeer aan te bevelen. Langs de camping stroomt bovendien een rivier: de Ognon. Op een deel ervan is een kano-parcours uitgezet. U wordt vanaf de camping naar het beginpunt gebracht, en binnen twee tot vier uur kanoot u terug naar de camping.
Omgeving camping Le Val de Bonnal
De camping ligt naast het dorpje Bonnal. Iets verderop ligt Rougemont, waar u door het bos heen kunt wandelen. In de omgeving kunt u leuke autotochtjes maken door de beboste heuvels van de Jura naar de stadjes in de omgeving zoals Besançon.
Prijstabel camping Le Val de Bonnal
| Van: | 5-5 | 19-5 | 26-5 | 9-6 | 23-6 | 30-6 | 7-7 | 14-7 | 21-7 | 11-8 | 18-8 | 25-8 |
| Tot: | 19-5 | 26-5 | 9-6 | 23-6 | 30-6 | 7-7 | 14-7 | 21-7 | 11-8 | 18-8 | 25-8 | 8-9 |
| Bungalowtent | - | 19 | 42 | 39 | 39 | 77 | 99 | 99 | 109 | 89 | 49 | 29 |
| Excellent | 39 | 39 | 69 | 89 | 89 | 129 | 169 | 174 | 179 | 139 | 99 | 69 |
| Prijzen in euro per nacht, o.b.v. 4 personen. Toeslag 5e persoon € 3,- per nacht, 6e persoon € 4,- per nacht | ||||||||||||
Waterrecreatie |
|
Waterrecreatie
|
|
Stranden
|
|
Voorzieningen |
|
Animatie
|
|
Eten en drinken
|
|
Faciliteiten
|
|
Sport en activiteiten
|
|
Winkels
|
|
Sanitaire voorzieningen
|
|
Omgeving |
|
Leuke plaatsjes
|
|
Bungalowtent
Luxe Bungalowtent (RO)
- 5.00 x 5.00 m (25 m2)
- maximaal 6 personen
- met partytent (of parasol)
- hoge koelkast met apart vriesgedeelte
- grote afsluitbare keukenkast
- incl. ventilator
Stacaravan
Excellent airco/veranda/TV
- 8.64 x 4.00 m (34,5 m2)
- 3 slaapkamers, maximaal 7 personen
- gratis SAT-TV met Nederlandse zenders (niet op Le Capanne)
- gratis airconditioning (op Ca'Savio € 0,50/uur)
- gratis half overdekte veranda
- hoge koelkast met vriesgedeelte
- incl. dekbedden en kussens
Bezig met het ophalen van prijzen en beschikbaarheid 













































